Dela nyhet
Isabel Balzano och Amanda Ahola bjuder på Täby FC vs SIBK Telge
Igår, 19:16 0 kommentarer
Matchen Täby FC mot SIBK Telge på tisdag den 4 mars kl 19.00 presenteras av:
Isabel Balzano och Amanda Ahola
På matchdagen har du chansen att vinna en TFC-tröja signerad av Isabel och Amanda! Lotterna säljs endast på plats i arenan, du kan vara vinnaren!
Efter matchen kommer Isabel och Amanda signerar sina autografkort. Limiterad till 50 styck per spelare. Du kan få de direkt efter matchen nedanför läktarsektionen A.
Det är din enda chans, missa inte den!
Priserna till bollrullningen kommer från vår samarbetspartner bostadsutvecklaren OBOS.
Efter matchen kommer vi även att utse matchens lirare, som kommer att belönas med exklusiva innebandyörhängen, skänkta av Mandelstam Smycken. För att läsa mer om Mandelstam Smycken, som generöst sponsrar priset för "matchens lirare", klicka HÄR.
Vi skulle gärna veta dina favoritmatchdagar/tider. Följ länken HÄR och hjälp oss att bli bättre i framtiden. Det är en fråga och tar mindre än en minut. Tack!
Köp dina biljetter: HÄR
Organisationen: Täby FC – Eventgruppen
Matchknattar: P14/5
Sargvakter: F12
Paus ett:
- TV intervjuer
- Knattematch
Paus två:
- TV intervjuer
- Bollrullningen med priser från OBOS
- Utlottning av signerad matchtröja
- Presentation av OBOS
Efter matchen:
- TV intervjuer
- Prisutdelning till matchens lirare
- Isabel Balzano och Amanda Ahola signera sina av autografkort.
Välkommen!
Peter Dörlich
Täby FC – Eventansvarig
peter.dorlich@tabyfc.se