Dela nyhet
Sammanställning 2024
27 sep 2024 11 kommentarer
Nu ligger sammanställningen över årets försäljningar/beting på vår lagsida. I dokumentet finns även en flik för ”saknade inbetalningar”. Ni som säljer Joyna, där gör vi en avstämning efter årets slut när det gäller betinget till klubben.
Idag ligger lagkontot ute med drygt 40 000:-. Var vänlig betala in snaras möjligt.
Som vanligt är det bara att höra av sig om jag har missat någon inbetalning eller om ni känner att jag har räknat fel.
/Stefan
070-170 29 91
Kommentarer
Stefan Hessler 7 okt 2024
Här kommer ett förtydligande. Det finns två flikar i dokumentet. Flik ett är en sammanställning över året försäljning/beting och flik två är vad som behöver betalas in till lagkassan.
Susanne Wennberg 6 jan, 15:51
Är avstämningen för Joyna klar nu? Står fortfarande samma summa i dokumentet som i höstas?
Stefan Hessler 6 jan, 15:54
Det är fortfarande problem att få ut rapporter som stämmer ifrån Joyna.
Susanne Wennberg 6 jan, 15:55
Så då väntar vi lite till då?
Stefan Hessler 6 jan, 16:11
Ja. Det stämmer.
Ida Löfqvist 6 jan, 16:36
Men ska vi som väntar på Joyna ändå betala in det som står som skuld just nu?
Stefan Hessler 6 jan, 17:24
Cupavgifter och betalningar för chips/NewBody vill vi har in på kontot. Joyna kommer jag att uppdatera senare för att stämma av förtjänst/beting.
Susanne Wennberg 6 jan, 17:48
Nej men nu förstår jag inte... joyna skulle ju dras av...? Så det blev förtjänst? Vad var annars meningen med att köpa dom lotterna?
Susanne Wennberg 6 jan, 17:49
Nä men nu förstår jag... dras av beting.. som jag trodde från början? Pratade för fort igen?
Jessica 6 jan, 19:26
Har nu betalat in Emils skuld!
Ida Löfqvist 8 jan, 17:20
Vidars skuld betald!