FUTSALSAMMANDRAG 3 MOT 3
Sön 19 jan 2020, 09:00-11:00
Jonsereds Idrottshall
Samling: 08:15Karta
Årets första sammandrag! 3 mot 3 futsal i Jonsereds idrottshall. Vi träffas på plats, i hallen, i god tid (absolut senast 30 min) innan första avspark kl 09:00! Detta för att kunna dela in lag, snacka lite innan och värma upp. Barnen kommer ombytta!
Vi är 3 lag anmälda och det kommer bli 6 barn per lag, 3 matcher per lag. Vi kommer vara 4 tränare på plats men som vanligt tar vi hjälp av en förälder per lag att hålla koll på ivriga avbytare :)
Det kommer vara mycket folk på plats, så samåkning eller åka kollektivt rekommenderas, i den mån det går.
www.procup.se/cup/33588.htmVi är 3 lag anmälda och det kommer bli 6 barn per lag, 3 matcher per lag. Vi kommer vara 4 tränare på plats men som vanligt tar vi hjälp av en förälder per lag att hålla koll på ivriga avbytare :)
Det kommer vara mycket folk på plats, så samåkning eller åka kollektivt rekommenderas, i den mån det går.
Endast kallade kan anmäla sig till aktiviteten. 21 personer är kallade.
Logga in här
Logga in här