Nyheter från våra lag
Samåkning till träning på torsdagar P12
P12 (födda 2012) - 3 sep
Sekretariatsutbildning - för föräldrar
P12 (födda 2012) - 28 aug
Nya träningstider
P12 (födda 2012) - 26 aug
Följ HBBK P12 på Instagram
P12 (födda 2012) - 14 aug
Turneringar & Cuper säsongen 2024/2025
Tränare - 10 aug
P14 Träningstider säsong 2024-25
P14 - 7 aug
Basketskolan säsong 2024/25
Basketskolan (födda 2013 och senare) - 5 aug
Extra Open i GA-hallen 17-19 juli
Open Gym - 15 jul
Ledarutbildning 2024
Tränare - 3 jul
HBBK Basketskola har sommaruppehåll
Basketskolan (födda 2013 och senare) - 7 jun
Johnell Smith ansluter till HBBK
Sportlotten-tävlingen avgjord!
22 maj, 10:54
Fler nyheter
Kommande matcher
Senaste resultat
Sön 1/9
08:40 |
P10 (födda 2010), Kölista Slottsstadens sph, Malmö |
51-29 |
Sön 1/9
08:40 |
Hörsholm 79ers Dammfriskolan, Malmö |
78-19 |
Lör 31/8
15:50 |
Stevnsgade Basketball 2 Hästhagens Sporthall nedre,Malmö |
39-48 |
Lör 31/8
14:30 |
P10 Vit Kölista Hästhagens Sporthall övre, Malmö |
20-61 |
Lör 31/8
10:20 |
Hovedstadens BB Fœllesskab Hästhagens Sporthall nedre, Malmö |
116-1 |
Lör 31/8
09:00 |
Malbas BBK P10 Vit Hästhagens Sporthall övre, Malmö |
45-47 |
Fre 30/8
18:20 |
P10 (födda 2010), Kölista Hästhagens sporthall nedre, Malmö |
24-100 |
Fre 30/8
17:00 |
Malbas BBK P10 Orange Hästhagens Sporthall övre, Malmö |
66-29 |
Lör 11/5
20:15 |
P10 (födda 2010), Kölista Lundbystrand 4, Göteborg |
34-25 |
Lör 11/5
16:30 |
Danderyd basket Sandeklevshallen, Göteborg |
27-9 |
Kommande aktiviteter
Lör 7/9
09:00-10:00 |
Basketskolan (födda 2013 och senare) »
Träning
GA-hallen Helsingborg |
Lör 7/9
10:00-11:00 |
Basketskolan (födda 2013 och senare) »
Träning
GA-hallen, Helsingborg |
Sön 8/9
11:00-12:00 |
P11 ( födda 2011) , Kölista »
Fysträning
Bakom Ih vid utegymmet |
Sön 8/9
12:30-14:00 |
FU15 (födda 2010) »
Match mot Äli Basket
Rönnehallen stora, Ängelholm |
Mån 9/9
16:30-18:00 |
P10 (födda 2010), Kölista »
Träning
Toftahallen, Ödåkra |
Mån 9/9
16:30-18:00 |
P10 Vit Kölista »
Träning
Filbornahallen |
Mån 9/9
17:00-18:30 |
P14 »
Träning
Västra Ramlösa skola |
Mån 9/9
18:00-19:30 |
F12/13 (födda 2012-2013) »
Träning
Bergaliden A, Helsingborg |
Mån 9/9
18:00-19:30 |
P10 (födda 2010), Kölista »
Träning
Toftahallen, Ödåkra |
Mån 9/9
18:00-19:30 |
FU15 (födda 2010) »
Gruppmöte FU15 & FU17
GA-hallen, HBBK Klubbrum |